En yeni ve resimli Cuma mesajları, duaları burada!

0
3122

En yeni Cuma mesajları 2016 haberimizde. Sayfamızda bulunan sözlü ve resimli Cuma mesajları ile sevdiklerinize kısa mesaj gönderebilir, isterseniz Facebook, Instagram, Twitter sosyal hesabınızdan takipçilerinizle paylaşabilir, isterseniz de Whatsapp’dan gönderim yapabilirsiniz. Ramazan’ın müjdecisi olan ve yarın gece idrak edeceğimiz Berat Kandili öncesindeki  Cuma gününe özel anlamlı cuma mesajları, Cuma gününün önemini anlatan, resimli Cuma mesajları sayfamızda yer almaktadır. Bu hayırlı günde sevdiklerinize, akrabalarınıza, eş ve dostlarınıza gönderebileceğiniz en yeni Cuma mesajlarını bir araya getirdik.

cuma-duasi

Cuma gününe özel hazırlanmış kısa mesajlar ile sevdiklerinize en güzel dileklerinizi, dualarınız bir SMS ile gönderebilirsiniz. Kısa cuma mesajları ile cuma gününün sevincini paylaşabilirsiniz.

EN YENİ CUMA MESAJLARI 2016

– Allah’ım! Senden bu günün ve yarının bildiğim ve bilmediğim ne kadar hayır varsa hepsinden isterim. Senden cenneti ve cennete yaklaştıracak söz ve amelleri isterim. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.
– Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar.
– Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.
– Uzaklardan bir yele ser süslü bir sonbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsada. Hayırlı cumalar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here